.

.

Намалена Женска Летна Бохо Кошула Врвот Возбуда Краток Ракав Трим Потсмеваат Вратот Цветни Печати Обични Блузи Кошули Врвови

Намалена Женска Летна Бохо Кошула Врвот Возбуда Краток Ракав Трим Потсмеваат Вратот Цветни Печати Обични Блузи Кошули Врвови

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

97" КАРАКТЕРИСТИКИ : Женски Летни Блузи / Блузи За Жени / Секојдневна Кошула За Жени / Потсмеваат На Вратот Со Детали За Украсување / Клучалка Назад / Краток Ракав Со Симпатична Возбуда Манжетни Дизајн / Бохо Насекаде Цветни модел / Боемски СТИЛ / МЕКА и лесна ткаенина / Елегантен и шик стил.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата