.

.

Женски Обични Врвови Во Клиренс Блокирање На Бои Долг Ракав Вклучувајќи Дуксер Со Џебна Качулка Секојдневен Лабав Лесен Врв Јакна Палто Блузи За Теретана За Жени П

Женски Обични Врвови Во Клиренс Блокирање На Бои Долг Ракав Вклучувајќи Дуксер Со Џебна Качулка Секојдневен Лабав Лесен Врв

DEN 359.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Чиста Мрежа Без Ракави Цветни Чипка Шпагети Ремен Ками Боди Блузи Женски Летни Врвови Лабаво Вклопување Женски Цветни Печатење Возбуда Вратот Маица Лабава Плус Големина Кратки Ракави Блузи Женски Секвен Партија Блуза Блузи Сјај 3/4 Пресече Ракав Фустан Врвови Женски Капчиња Против Вратот Без Ракави Без Грб Ресел Трим Ками Резервоар Врвови Женски Боди долна Облека Чипка Неглиже Женски Врвови 3/4 Ракав Обичен V Вратот Туника Блуза Кошула. Женски Боди Долг Фенер Вратот На Вратот Раширено Деколте Еластична Половината Кошула За Боди Жени Плус Големина Бохо Блузи Обични V Вратот Цветни Печатени Блузи Со Долги Ракави Кошули(1x-5 X) Женски Букви Печатење Кроп Блузи Обични Маици Со Кратки Ракави Женско Студио Опуштено-Одговара Тркачки Резервоар, Женски Врвови Обични Маици Со Кратки Ракави V Вратот Вратот Долг Ракав Култура Блузи Ребрести Тренингот Секојдневен Основни Маици Маица. Женски Чипка Трим Кука И Око Без Ракави Крстот Назад Корсет Ками Култура Женски Плус Големина Обичен Ками Резервоар Шпагети Ремен Камизола Плисирана Лажичка Вратот Без Ракави Врвови Потсмеваат Вратот Кошула Дамски Чад Печатење Трендовски Се Водат Лабава Фитинг Кошула Летен Ракав Вечера Блуза Култура Резервоар Основни Ракави Култура Тренингот Тркач Исечени Резервоар Спортови За Женски Женски Елегантен V Вратот фенер Ракав Кошула важничене Трим Копче Пред Канцеларија Работа Блуза Жените Кошули Сува одговара Краток Ракав Кошули.П : Дали ќе се намали или избледи?* О : имавме направено некој тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето. шпагети ремен резервоарот блузи за жени Жени В Вратот Резервоарот Блузи Лето Ребрести Ракави Кошули Повик Лабава Копче До Ками Плете Маици Светки Блузи За Жени 3/4 Ѕвонче Ракав V-Вратот Отсечени Сјајни Светкави Партија Блузи Блуза Женски Желка Краток Ракав Мета Цветни Врвови За Женски Кратки Ракави Блуза вратоврска вратот маици кошули. Донекаде дише, но дефинитивно одговара и на формата.П : дали е истата боја како на сликата?*О : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со Нашиот Фустан,но ве молиме разберете дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј. Материјал - - - 96%Полиетер, 4%Спандекс / Еластан, лесен и растеглив, мек и удобен за носење.- Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ-【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека ЛОНГЗУВС, ЛОНГЗУВ е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, ве Молиме побарајте ЛОНГЗУВ +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар / Панталони или кликнете на името на брендот ЛОНГЗУВ на насловот за да најдете повеќе изненадувања.П : дали е тоа прикажи преку? Дали оваа облека дише? О : не покажувај се. трендовски блузи за Женски Женски Костим За Капење Капчиња Шупливи Костими За Капење Покривки Со Долги Ракави Сплит Полите Костими За Капење Женски Графички Принт Преголеми Маици Со Кратки Ракави Секојдневни Летни Лабави Маички Блузи За Жени Обични Шифон Блузи Врвови Лабава В Врат Блуза Со Долги Ракави Жени Летни Ладни Врвови На Рамо Лабави В Врат Блузи Со Кратки Ракави Обични Рафтови Туника Кошули S-xxl Женски Летни Резервоари Блузи Обични Блузи Без Ракави Лабави Кошули Со Предни Јазли.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте Ја Продавницата ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме. Женските летни фустани ќе течат кога одите и ќе се чувствувате удобно низ вашата кожа мазна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата