.

.

Женски Неопренови Сауна Тренинг На Половината Корсет Туника Појас Губење На Тежината Тример За Компресија Тренинг Фитнес Туника Појас Спортски Ремени За Облека

Женски Неопренови Сауна Тренинг На Половината Корсет Туника Појас Губење На Тежината Тример За Компресија Тренинг Фитнес Туника

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Неопренови. Тежина : 0,25 кг. Големина : види слика. Применлива сезона : пролет, лето, aut и зима. Боја на производот : црна, црна, црвена. Карактеристики На Производот : . 1 : еластичен дизајн на ткаенина погодна за Кожата, преку мек памук, пријателски за кожата и поудобен, носете добра фигура во уживањето. 2 : Прилагодливата тока и патентот се две опции дизајн со Повеќе гради, бесплатно прилагодување, скулптура на половината и стомакот. 3 : Еластичниот материјал и структурата на контурата можат да обезбедат одредена поддршка за задниот дел на половината, да ја зголемат флексибилноста на движењето наназад и напред и да го намалат ризикот од повреда;. 4 : Еластичниот материјал и интегрираната структура можат да обезбедат одреден степен на поддршка за грбот на половината, што може да ја зголеми флексибилноста на движењето на грбот и да го намали ризикот од повреда;. 5 : Удобни, меки и дише ткаенини, вклучувајќи полиестерски влакна, еластични влакна, најлон, итн., удобно одговара на кожата;. 6 : издржливиот ремен за кука може да се прилагоди според индивидуалните потреби. - Висококвалитетните материјали можат да ја одржат вискозноста по повторна употреба;. 7 : може да комбинира брзо, лесно и секојдневно при носење и лесно се соблекува. Пакети : . 1* Неопренови Сауна Половината Тренер Корсет Пот Појас За Жени Губење На Тежината Компресија Тример Тренингот Фитнес Материјал-Изработен од висококвалитетна ткаенина, Школка : 100% Полиестер; Постава : 100% Неопренови, Мазни, удобни, блиски, може да се носат внатре и надвор, добра еластичност, не е лесно да се брчки. Ефектот е Позабележителен-ви Помага да се потите за да ги елиминирате токсините, да го забрзате процесот на согорување калории, контрола на стомакот, губење на тежината и да промовирате закрепнување на половината по породувањето. Сосема Нов Специјален Дизајн-дизајнот на компресија со двослоен стомак го прави ефектот на стомакот поочигледен. Појас + патент комбинација дизајн, и леплива лепило. Тренер за половината и Поддршка За Грбот-нашите корсети за тренер за половината од неопренови, кои вградени 9 ЧЕЛИЧНИ КОСКИ, обезбедуваат доволно поддршка за ублажување на болката во грбот и го поправаат вашето држење на телото. Апликација : овој појас за слабеење помага да се промовира термичка активност, нежно подигнете ја долната биста и веднаш затегнете го стомакот откако ќе го облечете. Тоа може да ви помогне да закрепнете побрзо по породувањето. Многу е погоден за секојдневно носење, може веднаш да ја покаже кривата на песочен часовник и може да се користи на работа, секојдневно носење, вежбање, фитнес или сауна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата