.

.

Женски Наот Тахо Пети Јамка Сандала Сјајна Златна Кожа МВ

Женски Наот Тахо Пети Јамка Сандала Сјајна Златна Кожа МВ

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршена сандала за пролет. Дизајниран со подножје од плута/латекс, длабоко вдлабнување на петицата, потпора на халукс, затворање на бравата, јамка на прстите и лесно чувство. Женски Наот Тахо Пети Јамка Сандала Сјајна Златна Кожа 39 МЕГАВАТИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата