.

.

Епауто ГП Замена За Тојота Екстра Стража Крути Панел Мотор Филтер За Воздух За Приус ; Придружник Кабината Филтер За Воздух: ЦП

Епауто ГП Замена За Тојота Екстра Стража Крути Панел Мотор Филтер За Воздух За Приус ; Придружник Кабината Филтер За Воздух:

DEN 235.84

Количината на стоката
Това е достапна

Epauto GP159 (CA10159) Замена За Toyota Екстра Стража Ригиден Панел Филтер За Воздух На Моторот За Приус (2004-2009); Придружен Филтер За Воздух Во Кабината : CP846 (CF9846 A) Помага да се прошират перформансите. Заштитете од нечистотија. Подобрување на километражата на горивото, Препорачана замена на секои 12.000 милји. Замена ЗА ФРАМ КА10159, Тојота Вистински дел# 17801-21040. Компатибилен Авто Листа : Тојота : Приус (2004-2009). Придружен Филтер За Воздух Во Кабината : CP846 (CF9846 A).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата