.

.

Класичното чино на женските женски се

Класичното чино на женските женски се

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оставете ги нозете да го впијат сонцето во симпатичното, флертно и удобно американски поло Асн. Класично чино кратко. Дизајнирано со фигура ласкава ткаенина за истегнување и странични парчиња за дополнителна удобност во бутот, ова се крајната модна функција што мора да ја има. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина S. Mid Rise 9.5 ". Приближно In Seam : 4,5 ''. Две отворени пресеци предни џебови; јамки на ременот. Затворање на копчето со поштенски лета.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата