.

.

Женски Копчиња Со Качулка Јака За Влечење Дуксери Пуловер Дуксери Обични Блузи Со Долги Ракави Кошули

Женски Копчиња Со Качулка Јака За Влечење Дуксери Пуловер Дуксери Обични Блузи Со Долги Ракави Кошули

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените. Искрено посакувам дека ќе имате прекрасно искуство со нас!1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатење,Секојдневна Маица,В-Врат, Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ние дизајнираме и строго го контролираме квалитетот на производите, Осигуруваме дека секое парче облека за снилери е направено од ткаенини погодни за кожата. Материјал : овие женски секојдневни врвови се изработени од висококвалитетна ткаенина која е мека, дише, лесна, удобна и совршена за носење во секоја сезона. Прилики : модните врвови се дизајнирани во уникатен стил и прилагодени да изгледаат добро на сите типови на тело. Соодветно за секојдневно, канцелариско, деловно работење, секојдневно носење, одмор, патување, плажа, улица итн. Одлично за пролет, лето и fall. Појавување : оваа едноставна, но привлечна кошула може лесно да се облекува нагоре и надолу. Можете да го усогласите со хеланки, слаби фармерки, панталони, здолништа, шорцеви, чизми, сандали, високи потпетици, кардигани, јакна, палто итн. Забелешка : Рачно перење во ладна вода и машина за перење, Суво Чистење. Ве молиме погледнете ги нашите информации за големината на сликата пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата