.

.

Женски Стилски Среќен Божиќ Цврст Патент Нацртајте Лежерен Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Бел

Женски Стилски Среќен Божиќ Цврст Патент Нацртајте Лежерен Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Бел

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 42см/16.54" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Ракав : 43см/16.93" Должина : 65см/25.59" Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 44см/17.32" должина : 66см/25.98" големина : xl сад : 14 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 116см/45.67" ракав : 45см/17.72" должина : 67см/26.38" големина : xxl сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122см/48.03" ракав : 46см/18.11" Должина : 69см/27.17" женски мода среќен божиќ цврст патент нацртајте НИЗА ОБИЧЕН дуксер со КАЧУЛКА со ДОЛГИ РАКАВИ информации за производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењепроизводот на печатење е многу погоден за излегување.Сезона : Aut и зима Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврст Стил : Секојдневен,Моден Должина : Редовен Фит : одговара на големината на дебелината : Стандарден Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Женски Капут Од 1 ПАРЧЕ изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата