.

.

Машки Дуксер Со Качулка Со Качулка Топол Смешен Дуксер Со Долги Ракави Со Јака Со Качулка Со Качулка

Машки Дуксер Со Качулка Со Качулка Топол Смешен Дуксер Со Долги Ракави Со Јака Со Качулка Со Качулка

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.*Пол : машка сезона : Цела Сезона, Целосен Материјал : 100% Полиестеркол : Какизиз : 2xlsleve : Тип На Јака Со Долги Ракави : Дуксери Стил На Шема На Јака : Дебелина На Печатење : Стандарден Стил : Готски,панк,Мода, Случајна Пригода : облечете забава; игра со улоги; косплеј забава; ноќта на вештерките; тематска забава; танц вечер; Божиќ; трик-или-лекување; надвор карневалска ноќна парада; Маскарада Топкашто Добивате : 1 X Men Topssize Табела : Големина : М Биста : 115cm/45.28" Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 76cm/29.92" Големина : l биста : 120cm/47.24" рамо : 62cm/24.41" ракав : 59,3 см/23,35" Должина : 74,3 См/29,25" Големина : Xl Биста : 125 см/49,21" Рамо : 64,5 См/25,39" Ракав : 59,6 См/23,46" должина : 75,6 См/29,76" големина : xxl биста : 133 см/52,36" рамо : 68,5 см/26,97" ракав : 59,9 См/23,58" Должина : 76,9 См/30,28" големина : хххл Биста : 141 См/55,51" Рамо : 72,5 См/28,54" Ракав : 60,2 См/23,70" должина : 78,2 см/30,79" големина : ххххл биста : 149 см/58,66" рамо : 76,5 См/30,12" Ракав : 60,5 См/23,82" должина : 79,5 См/31,30"*Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. [Ткаенина]мека и квалитетна, пријателска за кожата и не проѕирна, ви овозможува најудобно искуство при носење. [Прилики] Погоден За Секојдневно Носење / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци за мажи. [Натпревар] Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, хеланки, панталони, сандали, чизми за пристоен изглед!. [Табела со големини] Ве Молиме Погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата пред Да Нарачате.Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. [Топли Совети] Машина/ рачно перење.Измијте ги темните бои одделно,не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата