.

.

Ксисака Американски Знаме Тенкови Блузи За Жени Сад Ѕвезди Ленти Елек Без Ракави Графички Печатење Тренингот Блузи Лабава Вклопуваат Лето Повик Кошула Врвот

Ксисака Американски Знаме Тенкови Блузи За Жени Сад Ѕвезди Ленти Елек Без Ракави Графички Печатење Тренингот Блузи Лабава Вклопуваат

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Денот на независноста Моден Женски Летен Печатење Без Ракави Обичен Резервоар Топ Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Секојдневен Резервоар, Модна Маичка,Без Ракави ,Резервоар За Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Резервоарот го прави повеќе и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето/Aut/Пролет Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На Кружен Врат : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Женска Блуза. Сад Велика БРИТАНИЈА Должина НА БИСТАТА Е Мал 4 8 34 96см/37.80" 63см/24.80 " Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 63см/24.80" Материјал : 100% сосема нова, висококвалитетна и супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Не проѕирно. Натпревар : Костум За Жени И Јуниори Девојки, Моден Уличен Стил Лабава фит Кул Маица, таков моден изглед! Многу Е Лесно Да Се Совпадне Со Облека, Одлично За Носење Со Фармерки, Панталони Итн. Повод : Предложете Да го Напикате Во Хеланки Или Фармерки Добијте Секојдневен, Но Стилски Изглед За Семејство, Сестринска Забава, Забава Со Пријатели, Канцеларија, На Отворено, Фестивал На Кантри Музика, Забава, Клуб, Тренинг, Патување, Шопинг. Нега За перење : за најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Не избелувајте. Услуга по Продажба : обезбедувањето 100% искуство за задоволство е наш приоритет за нашите клиенти. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата