.

.

Руделаин женска облека, резервоар и сет за спиење со шорцеви, 3-парчиња

Руделаин женска облека, резервоар и сет за спиење со шорцеви, 3-парчиња

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Однесувајте се кон тотална удобност со пријатниот комплет за спиење на 3 парчиња на Руделаин. Вклучува врвен резервоар за тркач со само-врзување, шорцеви за спиење со затворање на прицврстување за да се обезбеди совршено вклопување и наметка со долг ракав со разноврсен појас за само-вратоврска. Сите изработени во супер мек материјал за луксузен финиш кој се чувствува добро како што изгледа. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сетот за пижами со 3 парчиња вклучува : една облека, еден резервоар и еден пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. облека : опуштено вклопување; V-врат; само-вратоврска на половината; долги ракави; печатење на сите. ТОП ТЕНК : Опуштено вклопување; лажички врат; стил на пуловер; без ракави; само-врзување. Шорцеви опуштено вклопување; Половина од мидриз; Повлечен стил; еластична половината; печатење на сите. 3-парчиња облека, резервоарот и шорцевите спијат поставени од Руделаин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата