.

.

Дете Девојка Долг Ракав Фустан Возбуда Трим Замав Фустан Круг Вратот Еднобоен Фустан

Дете Девојка Долг Ракав Фустан Возбуда Трим Замав Фустан Круг Вратот Еднобоен Фустан

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мало Бебе Девојче Памучен Ленен Фустан Со Долги Ракави Еднобојни Секојдневни Пролетни Есенски Фустани Должина : Стил На Ракави До Колена : Долги Ракави Сезона : Пролет Лето Fall Зима Сите Сезони Пол : Девојчеи Измијте Само памучен ленен материјал фустан, мека текстура, удобна и дише.Мало девојче падне фустан, возбуда јака дизајн, еднобојна симпатична летање фенер ракав фустан.Стилски прекрасни секојдневни фустани, четири бои за вашиот избор.Пакетот вклучува : 1*Девојка Фустан : 1. 1 инч = 2,54 см.2. Рачно мерење, грешка 2-3см. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи наддавањето. Материјал : овие бебе бебе памук девојка долг ракав фустан.Висококвалитетен материјал.Памучна Постелнина, супер мека, удобна и дише.Ги прави вашите девојки супер удобни и пријателски за кожата. Карактеристики : оваа девојка еднобоен фустан се одликува со долг ракав, тркалезен врат, одличен за пролет fall и зима. Повод : овие каузални фустани за девојки. Одличен подарок за роденденот на вашето слатко бебе, прекрасен фустан за забава за бебе, божиќен фустан, фотографија, специјални настани, нова година, празник и секојдневно носење. Може да се совпадне со сите видови ветробрани, палта, кратки палта, јакни. Големина : Девојки постелнина мало фустан одговара за 1-2 години бебе девојка фустани, 2-3 години долг ракав линија фустан, долги ракави фустан 3-4 Години, 4-5 Години дете повик фустан дете фустан 5-6 години . Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред купувањето. Пакетот вклучува : 1 x девојче фустан, ако не сте задоволни, слободно контактирајте не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата