.

.

Код западно женско #легите за CW

Код западно женско легите за CW

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантни линии создаваат модна привлечност на кодот Запад #Линго. Направено со мека кожна кожа и завршени споеви на суровини за елегантен дизајн, има внатрешен патент за додаден дизајн и лесен вклучен и исклучен. Петицата 3 "додава должина на ногата. Малку фустани и носат секојдневно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата