.

.

Водоотпорен водоотпорен велур во водоотпорен велур

Водоотпорен водоотпорен велур во водоотпорен велур

DEN 640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Улица паметни и подготвени да го преземат денот во овие тотално борбени чизми на колкот од Бондо. 1 "потпетица на шут. Висина на вратилото : 6"; ОПИКЦИЈА : 11 ". Чипка со затворање на странични зип.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата