.

.

Без граници јуниори варсити туничен худи

Без граници јуниори варсити туничен худи

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Време за секојдневно освежување? Започнете со оваа пријатна, преголема варситинска туника худи од без граници. За дополнителна удобност, овој пуловер за туника е направена во меко руно со предна торбичка и прицврстен аспиратор. Со графики за привлекување очи и варсити ленти, тоа е леизорска облека што не се обезмастува на стилот. Додадената должина распрскува со најразлични дното - обидете се со хеланки и вашите омилени клоци за спортска и лежерна вибрација. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опуштено, преголемо вклопување; Должина на туника. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 предна торбичка џеб има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска; ребрести манжетни и полите; предниот графички принт; варсити ленти на рацете. Варсибилна тунична худи на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата