.

.

4 јули Кошули Женски Летни Врвови Жени Шупливи Модни Печатење Кратки Ракави Против Вратот Маица Блуза Блузи

4 јули Кошули Женски Летни Врвови Жени Шупливи Модни Печатење Кратки Ракави Против Вратот Маица Блуза Блузи

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 28см/11.02" Должина : 68см/26.77" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 41.5 см/16.34 "Ракав : 29см/11.42" Должина : 70см/27.56" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 43см/16.93 " Ракав : 30см/11.81" Должина : 72см/28.35" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 44.5 cm/17.52 "Ракав : 31cm/12.20" Должина : 74cm/29.13" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 46cm/18.11 " Ракав : 32cm/12.60" Должина : 76cm/29.92" . Целта на унабинг е да обезбеди висококвалитетен производ и одлично искуство за купување. . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да ја купите. Големината на Облеката е малку помала од обичната големина, се препорачува да се купи една големина поголема облека. Унабинг Женски Летни Модни Врвови, ја покажува вашата ласкава крива. Избираме висококвалитетна памучна ткаенина, мека и удобна за вашата кожа.Маичка со кратки ракави за широк спектар на движења и совршено ги прегрнува рацете. Важна Нега На Облека : ВЕ МОЛИМЕ НЕ СТАВАЈТЕ ја во МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ИЛИ БЕЛИЛО, Препорачано за рачно/машинско перење со ладна вода. Услуги на клиентите : многу сериозно го сфаќаме искуството за купување на нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме. Оваа маица совршена за запознавање, излегување, забава, патување,канцеларија и на отворено, Секојдневен, Секојдневен Живот, Канцеларија, Училиште, Дом, Одмор. Погоден е за носење во четири сезони на пролет, лето, aut и зима.Овие врвови лесно се совпаѓаат со вашите фармерки, шорцеви,. хеланки, здолништа или јога панталони. . . . . . Важна Нега На Облека : ВЕ МОЛИМЕ НЕ СТАВАЈТЕ ја во МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ИЛИ БЕЛИЛО, Препорачано за рачно/машинско перење со ладна вода. 4 јули Кошули Жени : Потресени американски американски знаме блузи кошули за жени, американски денот на независноста кошули за жени, без ракави летни графички резервоарот блузи кошули за жени лабава одговара. Женски Летни Врвови : Лесно спарување со фармерки, кратки, хеланки, уникатен и моден стил, Носете Го За да го прославите фестивалот со драг американец. Голем 4 јули тенк блузи кошули за жени, тинејџерки, помлади, мажи, како подарок за вашето семејство, пријатели, Покажете ја вашата љубов кон Нив и Америка. Услуги на клиентите : многу сериозно го сфаќаме искуството за купување на нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата