.

.

Pioneer Woman Women V-вратот Pullover Top, Women's

Pioneer Woman Women V-вратот Pullover Top, Women's

DEN 316.64

Количината на стоката
Това е достапна

Трансформирајте го секој изглед со овој издвојување на врвот V-вратот од врвот од пионерската жена. Трендовски ракави на ракави со замотана манжетна, носат неочекувана талент на овој лесен, пулвер врвот. Стил на овој симпатичен врв со вашите омилени фармерки и станови за обичен, удобен OOTD. Исклучиво на. Материјал : 80% полиестер/16% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави за лаптиви со должина на лактот со измамени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена газа ткаенина. Врвот на ракавот за женски врат од вратот од пионер. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата