.

.

Жени Цветни Кардигани Со Кратки Ракави За Жени Обична Завеса Отворен Преден Лесен Летен Кардиган Со Џеб Висок Низок Раб

Жени Цветни Кардигани Со Кратки Ракави За Жени Обична Завеса Отворен Преден Лесен Летен Кардиган Со Џеб Висок Низок Раб

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврста Боја. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Врвови. Забелешка : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Што Добивате : ќе добиете многу различни видови стилски начин да го носите овој црн кардиган со кратки ракави. На пример, тоа е за слоевитост над овие дневни облеки : едноставна маица, туника, разни резервоари, во комбинација со фармерки, шорцеви, хеланки или разни секојдневни панталони за опуштено преземање на женската трендовска мода 2023 година. Применлива Пригода : можете да ја носите оваа предна завеса отворена јакна со кратки ракави за жени лесна со џебови и за свечени и за неформални прилики, што е лесно, елегантно, пристојно и самоуверено. На пр. Интервју / Канцеларија / Работа / Деловни Преговори / / Училиште / Дома / Запознавање / Одмор / Забава / Фестивал / Паб / Излети / Подароци. за ладна канцеларија или кул ноќи. И тоа е особено погодно за носење во пролет, лето иumn, и без излегување од мода.Мансарда Палта За Жени 3xl Облека За Жени Долги Зимски Палта Женски Палто Преголеми табела : . Големина : S Биста : 105cm/41.34" Рамо : 39cm/15.35" Должина : 73cm/28.74"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 75cm/29.53"Големина : L Биста : 115cm/45.28" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 77см/30.31"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 42см/16.54" должина : 79см/31.10"големина : xxl Биста : 125см/49.21" Рамо : 43см/16.93" Должина : 81см/31.89"големина : хххл биста : 130см/51.18" рамо : 44см/17.32" должина : 83см/32.68"големина : ххххл биста : 135см/53.15" Рамо : 45см/17.72" Должина : 85см/33.46"големина : хххххл биста : 140см/55.12" рамо : 46см/18.11" должина : 87см/34.25" тенки И Ладни : со користење на висококвалитетни плетени ткаенини, неверојатно Меки, дише, одличен сјај, пријателски за кожата и лесни кардигани со кратки ракави За жени, Завеси убаво, еластични, удобни И лежерни за носење. Овој Летен Кардиган Може Да Ве Одржува Удобни и Ладни Во Топла Пролет Или Топла Модна Јакна За Жени Плус Големина облека 1x Зимски Капут плус Големина Есенски Зимски Кадифни Јакни за Жени. Лето. Достапно Во Богати Стилски Цврсти Бои И Шик Стил На Цветни Отпечатоци, Целосно Темпераментот И Вкусот На Женката, Многу Ласкави. Палта плус Поштенски Волнен Капут Женски Гроздобер Капут Фустан Плус Големина Долги Дождовни Палта За Жени 1x Женски Капут. Без Бледнее, Машина За Перење Или Рачно Перење Во Ладна Вода јакна Плус Големина Зимски Женски Палта Долги Палта Женски Зимски Јакни плус Јакни со Големина. Лесни,Облечени,Течни,Удобни, Стилски Кардигански Елек Слатки Зимски Палта за Жени плус Женски Долги Палта плус Есенска Јакна Со Качулка Со Појас За Снег За Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата