.

.

Грианлок Дами Блуза Врвови Со Долги Ракави Кошули Со Копчиња Женски Обични Туника Кошула Еднократен Ревер Вратот Светло Зелена Л

Грианлок Дами Блуза Врвови Со Долги Ракави Кошули Со Копчиња Женски Обични Туника Кошула Еднократен Ревер Вратот Светло Зелена

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обична Блуза, Кошула Со Копчиња, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Цврста Боја : Сина, Светло Зелена, Зелена, Црна, Црвена Роза, Бела, Шампањ (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : V Должина На Вратот : Долги Ракави Сезона : Пролет,лето,Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза за вратот на ревер е неопходна за овааumn и зима.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн.3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома.Содржина на пакетот : 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Пролетни Есенски Блузи За Жени, Секојдневни Маици Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-100% Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн - Женски Еднобојни Блузи Елегантна Лежерна Лабава Туника, Блуза Со Маица Со Јака Со Ревер, Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави За Одмор, Трендовски и Шик. Повод - Овој Блузи Е Погоден За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар-Постојат Многу Стилови На Кошули Со Копчиња За Жени, Кои Можат да се Совпаднат Со Камизола, Маица, Шорцеви, Фармерки, Хеланки, Здолништа, Високи Потпетици, Патики За Да Создадат Трендовски И Секси Изглед, А Исто така Можат Да Создадат Модерна Деловна Облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата