.

.

Усмикси Женски Блузи И Блузи Облечени Со Кратки Ракави Кружен Врат Цветен Принт Летни Слатки Кошули Елегантна Тантела Трим Плисирани Лулашки Туника Блузи Црна XL

Усмикси Женски Блузи И Блузи Облечени Со Кратки Ракави Кружен Врат Цветен Принт Летни Слатки Кошули Елегантна Тантела Трим Плисирани

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Усмикси Женски Блузи И Блузи Облечени Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Цветни Печатени Летни Слатки Кошули Елегантни Чипкасти Трим Плисирани Блузи Со Туника Црна XL❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е изработен од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобен, еластичен и лесен.35 "Должина : 68см/26.Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни и кул. : Мала Биста : 94см/37. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.Големина На Табелата Големина. дами врвови краток ракав/женски краток ракав/женски блузи обичен краток ракав/маици со кратки ракави за жени/обични врвови со кратки ракави за жени/женски блузи со кратки ракави/жени со кратки ракави/блузи со туника со кратки ракави за жени/женски врвови со кратки ракави/обични блузи со кратки ракави за жени/блузи со кратки ракави жени/жени блуза со кратки ракави/кошула со кратки ракави жени/женски кошули со кратки ракави/женски врвови и блузи со кратки ракави. Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа.Лабавата маица ќе тече кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : . жени летни врвови со кратки ракави/блузи за жени секојдневни летни/летни кошули за жени/летни блузи со кратки ракави/женски кошули со кратки ракави/женски блузи со кратки ракави/женски летни врвови/женски врвови со летни кратки ракави/женски летни врвови со кратки ракави/летни врвови за жени со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави/обични женски блузи со кратки ракави/женски кошули со кратки ракави ракав/женски кошули/туника со кратки ракави/врвови со кратки ракави за жени/женски врвови облечени секојдневни кратки ракави. : Средна Биста : 99см/38,98" Ракав : 21,1 см/8,31 "Рамо : 40см/15,75" Должина : 69,2 см/27,24". бела кошула/смешни кошули за жени/црн кроп топ со кратки ракави/блузи со леопард принт за жени/врвови од тантела за жени/тесни кошули со кратки ракави за жени/блузи за теретана за жени/блузи за жени обични елегантни/деловни секојдневни блузи за жени/обични блузи за жени/основни кошули со кратки ракави/женски кошули со кратки ракави/женски облечени блузи/основни врвови за жени/врвови со плус големина ладни врвови за рамо за жени/слатки кошули за жени/блузи со надуени ракави за жени/женски врвови секојдневни/трендовски врвови за жени.34" Ракав : 21.07" Рамо : 39см/15.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата