.

.

Женска проточна маица со врат со вратот

Женска проточна маица со врат со вратот

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин жени проток едноставна маица со врат со врат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата