.

.

Кошули Со долги Ракави За Женски Врвови Секојдневна Мода V Цвеќиња За Вратот Печатење Пуловер Блузи За Жени

Кошули Со долги Ракави За Женски Врвови Секојдневна Мода V Цвеќиња За Вратот Печатење Пуловер Блузи За Жени

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Целосен Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Purplessize : Xlsleve : Тип На Јака Со Долги Ракави : V-Стил На Шема На Вратот : Дебелина На Печатење : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 x Женски Топ-Табела : Големина : с Биста : 98см/38,58" Ракав : 58см/22,83" Рамо : 44см/17,32" Должина : 69см/27,17" Големина : М Биста : 104см/40,94" Ракав : 59см/23,23" Рамо : 45,5 См/17,91" Должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 110см/43.31" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 47см/18.50" Должина : 71см/27.95" Големина : Xl Биста : 118см/46.46" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 49см/19.29" Должина : 72см/28.35" големина : Xxl биста : 126см/49.61" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 51см/20.08" Должина : 73см/28.74"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. [Ткаенина]мека и квалитетна, пријателска за кожата и не проѕирна, ви овозможува најудобно искуство при носење. [Прилики] Погоден За Секојдневно Носење / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. [Натпревар] Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. [Табела со големини] Ве Молиме Погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата пред Да Нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. [Топли Совети] Машина/ рачно перење. Измијте ги темните бои одделно, не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата