.

.

Женски Фустани Жени Цврсти Тркалезни Вратот Плетење Без Ракави Кратки Фустани Летни Фустани Бели Л

Женски Фустани Жени Цврсти Тркалезни Вратот Плетење Без Ракави Кратки Фустани Летни Фустани Бели Л

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Сезона : Сите. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : Лак-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : С Биста : 76-86см/29,92-33,86" Половината : 56-66см/22,05-25,98" : 76-86см/29,92-33,86" Должина : 83см/32,68"Големина : М Биста : 80-90см/31,50-35,43" Половината : 60-70см/23,62-27,56" : 80-90см/31,50-35,43" Должина : 84см/33,07"големина : л биста : 84-94см/33,07-37,01" половината : 64-74см/25,20-29,13" : 84-94см/33,07-37,01" Должина : 85см/33,46" овој фустан може носете се како секојдневен фустан за секојдневно носење, или може да се носи на банкети. Тенкото Вклопување Совршено Ги Покажува Вашите Облини. Рушениот Детал На Половината Може Добро Да Го Скрие Стомакот, А Асиметричната Линија Додава Повеќе Чувство За Дизајн, Го Нагласува Женскиот Шарм, Впечатлив Помеѓу Елегантен И Мода. Предлог За Перење : Ладно Миење Раце Не Се Суши. Стилски Мини Фустан Погоден За Разни Прилики, Одличен За Секојдневно Носење, Свечени Прилики, Ноќно Излегување, Состаноци, Забава, Вечер, Свадба, Враќање Дома, Клуб, Ноќно Излегување, Вечер, Матурска Вечер Итн. Лесно Се Оди Со Накит, Високи Потпетици, Клинови И Сандали. летни фустани 2023, фустани за жени 2023,летен фустан,женски летни фустани,летни фустани за жени,плус големина летни фустани,сарафани за жени,летни фустани, женски фустани, макси фустани за жени 2023 секојдневен, венчаница за гости, свечени фустани за жени, фустани за жени 2023 секојдневен, летни фустани за жени 2023,секојдневни летни фустани за жени,женски фустани лето 2023.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата