.

.

Тајни богатства женски без ракави плетени хемикалии ноќници

Тајни богатства женски без ракави плетени хемикалии ноќници

DEN 527.84

Количината на стоката
Това е достапна

Навлегувајте во Dreamland Во оваа класична плетена ракавици за плетенка од ноќници од тајни богатства Елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спиење, се одликува со преголемо вклопување совршено за лов или спиење и пријатна ткаенина од Jerseyерси. Sideебовите од странични цвеќиња и полите на шутницата додаваат стил без да жртвуваат удобност. Исклучиво на. Материјал : 95% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : преголема. Должина : Силуета : смена; 40 ”долг. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : вратот на екипажот; Контраст Двојно бирање само-ткаенина на деколте и ракави; Руфл полите. Бебе француски Тери шорцеви со џебови за жени од Комо Блу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата