.

.

Ледкингдомус предната долна контрола на топката W топката Компатибилен со 2011 година- Jeep Grand Cherokee , Dodge Durango

Ледкингдомус предната долна контрола на топката W топката Компатибилен со 2011 година- Jeep Grand Cherokee , Dodge Durango

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ледкингдомус предната контрола на долната контрола w/топката спојла компатибилен со 2011-2015 Jeep Grand Cherokee , Dodge Durango Функција : Обратно инженер за да одговара на оригиналната форма на опрема и димензиите за да обезбеди директно, беспрекорно вклопување. Висок квалитет : Собранието е запечатено од цврсто парче челик/алумиум и се електрофоретични обложени за незаменлива издржливост и јачина. Подобрување на удобноста на возењето : Пред-инсталираните гумени грмушки ефикасно помагаат во намалувањето на бучавата и вибрациите на патот, овозможувајќи ви да уживате во мазно и контролирано возење за време на свиткување и над испакнатини. Белешки за инсталација : Комплетот за суспензија мора да биде инсталиран од професионалци кои треба внимателно да ги прочитаат важните упатства прикажани на сликата. Ве молиме, тестирајте на празно подрачје пред да се вратите на патот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата