.

.

Граѓански Машки Еко-Погон Корсо Двобоен Часовник ОД Нерѓосувачки Челик БМ7256-50Е

Граѓански Машки Еко-Погон Корсо Двобоен Часовник ОД Нерѓосувачки Челик БМ7256-50Е

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Црна бирање подобрена со прозрачна роза злато тон раце. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со двобоен (сребрен тон и розов златен тон) нерѓосувачки челик бенд. Еко-Возење движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Сафир Кристал Отпорен на гребење. Цврст случај. Преклопете Со Затворач За Безбедносно Ослободување. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 41 мм х 13 мм. Бенд 20 мм х 8,5 инчи. Граѓанин Бм7256-50е Машки Нараквица часовник. Часовници. Граѓански Калибар Еко-Диск Е111. Машка Нараквица. Унисекс, Возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата