.

.

Египетска Перница Со Големина На Памучна Кралица Покрива Цврст Конец Брои Сатена Ултра Мека Долга Стабилна Памучна Удобна Покривка За Перница За Кревет

Египетска Перница Со Големина На Памучна Кралица Покрива Цврст Конец Брои Сатена Ултра Мека Долга Стабилна Памучна Удобна Покривка

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Луксузни 100% Египетски Памучни Сатенски Кутии За Перници, Комплет од 2 со луксузен особено дизајн направен за да одговара на нашата популарна? НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ НА ПАМУЧНА НАВЛАКА за ПЕРНИЦИ : - автентичното ткаење Со Броење на Конец 600 обезбедува издржливост на навлаките за перници слични на хотелот. Предивата направени со 100% долги главни памучни влакна со Сатен ткаат ја задржуваат Свиленкаста мека цел живот. Мерцеризацијата го подобрува навлегувањето на бојата и јачината на кинење, го намалува намалувањето на ткаенината. Со добра ПРОПУСТЛИВОСТ НА ВОЗДУХОТ и одлична АПСОРПЦИЈА на ВЛАГА,. ? ЛУКСУЗЕН САТЕНСКИ ТКААТ : - Египетскиот памучен материјал е обработен за да го направи отпорен на собирање и избледување што ја зголемува долговечноста на комплетот со тоа што го одржува во одлична состојба Спиењето на свилена навлака за перница може да ја одржи убавината на лицето, да ја одржува кожата мека и влажна по здрав сон. ? КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Уникатното И сложено ткаење на сатенска навлака за перници носи сјаен изглед и пријатно чувство за подобрување на квалитетот на спиењето. Затворањето на пликот ја олеснува и исклучува вашата перница. Пакетот од 2 перници ви овозможува редовно да го замените за свежо чувство. ? СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : - 600 Конец Брои Памучна Кралица Навлака за Перници содржи : 2 Навлаки ЗА Перници 20Х30 инчи. Совршен избор за давање предност на визуелното подобрување на декорот на вашата спална соба,. ? ЛЕСНО за перење машина за перење топло со слична боја, без белило, сушење суво ниско сите сезони производ. Овие навлаки за перници лесно се мијат и сушат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата