.

.

Здрави Раси Голдендудл Здрави Третира Врвни Протеински Каснувања Пилешко Куче Третира оз

Здрави Раси Голдендудл Здрави Третира Врвни Протеински Каснувања Пилешко Куче Третира оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здрави Раси Здрави Третирања Каснувања Од Врвни Протеини Третирањата За Пилешки Кучиња се идеални за кучиња од сите возрасти и големини благодарение на месото со еден извор под 4 калории. Овие се совршени за диети кои бараат минимални калории додека сакате да го наградите вашето куче. Нашите солени задоволства со вкус на пилешко се одлични за употреба како тренинг или исто толку вкусна награда за вашето куче, без пченица, пченка и соја. Вашето куче ќе ги сака! Понудете протеин од месо со еден извор. Овие меки џвакања се еластични, што го олеснува кршењето на помали парчиња. Без пченка, пченица и соја. Секој третман е под 4 калории, идеално лекување при броење калории.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата