.

.

Сенелие Апстракт Акрилик, 120мл, Сатен, Титаниум Бивол

Сенелие Апстракт Акрилик, 120мл, Сатен, Титаниум Бивол

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа високо пигментирана, тешка акрилна боја на телото доаѓа во флексибилна торбичка и има кремаста, густа конзистентност со одлична моќ на покривање и живописна боја. Сместена во екстра цврста, лесна за транспорт торбичка за стискање. Пакетот има транспарентен прозорец кој ја покажува точната боја внатре. Произведено Во Франција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата