.

.

Mimoco Jabba the Hutt Mimobot

Mimoco Jabba the Hutt Mimobot

DEN 418.88

Количината на стоката
Това е достапна

Jabba Hutt Mimobot�� порасна масно и моќно на вашите податоци. Овој гангстер од галаксија далеку, далеку не им простува на долговите лесно, само прашајте го Хан Соло. Заситејте го моќниот и моќен abаба Апетитот на Hutt Mimobot со тоа што чувате до 64 GB на вашите слики, документи и омилениот метеж на групата Макс Ребо! Mimoco Jabba Hutt Mimobot 16 GB капацитет за складирање ви овозможува да чувате музика, филмови и разновидни други лични и професионални датотеки. Искусете брза стапка на пренос на податоци со USB 2.0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата