.

.

Европски Стил Рурално Масло Сликарство Пејзаж Печатење Туш Завеса Сет Бања Мат Бања Тепих Тепих Тоалет Мат Нелизгачки Нога Душеци

Европски Стил Рурално Масло Сликарство Пејзаж Печатење Туш Завеса Сет Бања Мат Бања Тепих Тепих Тоалет Мат Нелизгачки Нога Душеци

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пакет листа 1 х туш завеса (со 12 куки), 1 х база тепих, 1 х тоалет покритие, 1 х бања мат. Материјал : полиестерска ткаенина,. Предности : . (1) чувството е многу меко и удобно, со дното на пвц мрежата што е нетоксично, без мирис и не мувлосано. (2) Лесно се апсорбира вода, апсорбира прашина и има добра отпорност на лизгање;. (3) Лесно за чистење, може директно да се мие во машина или да се мие рачно, без да се фрли косата или да исчезне, а грбот е заштитен од директна сончева светлина. (4) ултра мека ткаенина со Висока густина, удобна, еколошка и дише. Метод на перење : . Миење раце : Потопете во вода 10 минути, потоа додадете детергент за перење или детергент и нежно четкајте со четка. Машинско перење : Потопете во вода 10 минути, а потоа преклопете двапати и ставете ја во машината за перење. Не мијте со друга облека комплетот е изработен од 100% полиестерски влакна и има силна водоотпорна функција, што може да спречи прскање на водата за туширање надвор од местото за време на капењето. Комплетот за бања прифаќа напредна технологија за печатење модели со висока дефиниција, давајќи и на вашата бања нов изглед. Ќе ви помогне да уживате во пријатен туш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата