.

.

Мултифункционален Удар Без Ткиво Бо Водоотпорна Тоалетна Хартија Бо Решетка За Складирање

Мултифункционален Удар Без Ткиво Бо Водоотпорна Тоалетна Хартија Бо Решетка За Складирање

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Оваа ставка е прилично корисна за држење хартиено ткиво. Споредете со традиционалната решетка за тоалетна хартија, оваа ткивна кутијае посилна и издржливост. Дизајнот на кутијата е водоотпорен, така што вашата тоалетна хартија нема да се навлажни. Дизајнот на решетката за складирање е погоден за држење мали предмети. Карактеристики. - Боја : Бела, сива. - Материјал : АПС, ПС. - Еден клуч за отворање на капакот и промена на хартија, многу погодно. - Едноставниот и моден дизајн ја прави просторијата не толку монотона и вкусна. - Транспарентен дизајн на прозорец за да го видите капацитетот на хартијата. - Тој е мал и може да собере разни видови ткива, како што се шуплива хартија, ролна хартија, хартија за пумпање. - Погоден за домашна, бања, хотел, ресторан или друга пригодна употреба. Еден клуч за отворање на капакот и промена на хартија, многу погодно. Едноставниот и моден дизајн ја прави просторијата не толку монотона и вкусна. Транспарентен дизајн на прозорецот за прегледување на капацитетот на хартијата. Тој е мал и може да собере разни видови ткива, како што се шуплива хартија, ролна хартија, хартија за пумпање. Погоден за домашна, бања, хотел, ресторан или друга пригодна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата