.

.

Трговска марка ликовна уметност „Скокни во платното на облаците“ од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност „Скокни во платното на облаците“ од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, рамка за бреза

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Скокни во платното на облаците“ од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, Бреза Рамка : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата