.

.

Стрипови Батгерл Фанко Поп

Стрипови Батгерл Фанко Поп

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа Маица За Стрипови Од Дк Е одлична за оние кои уживаат Во Бетгерл, без разлика дали е од стрипови, цртани филмови, тв и или филмови. Оваа сива маица има графички принт На Батгерл напред. Тоа е врат на екипажот, маица со кратки ракави изработена од 90% памук и 10% полиестер за меко удобно чувство. Тоа е во машка големина, но одлично за секој пол. Официјално Лиценцирана облека. Ве молиме имајте предвид дека постојат многу варијанти во нијансите на боите и варијациите на боите. На овие бои може да влијаат и поставките на екранот. Batgirl графички печатење на предната страна. Машка стандардна големина НА САД, но одлична за секој пол!. Вратот На Екипажот. Краток Ракав. 90% Памук, 10% Полиестер. Официјално Лиценцирана - оваа стока за вентилатори е официјално лиценцирана и 100% автентична.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата