.

.

Фустан За Забава На Пијанпијанци Женски Активни Фустани Фустани За Враќање Дома Кратко од Рамото Женски Секојдневен Долг Фустан Гроздобер Тексас Со Долги Ракави Ф

Фустан За Забава На Пијанпијанци Женски Активни Фустани Фустани За Враќање Дома Кратко од Рамото Женски Секојдневен Долг Фустан

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : umn. Пол : Жени. Повод : Секси, Секојдневен. Материјал : Тексас. Тип На Шема : Никој. Должина На Ракавот : Среден Долг Ракав. Јака : Вратот На Вратот. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жените Облечи Табела : . Големина : С Биста : 88см/34,65" Рамо : 36см/14,17" Ракав : 37см/14,57" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 92см/36,22" Рамо : 37см/14,57" Ракав : 38см/14,96" Должина : 86см/33,86"Големина : Л Биста : 96см/37,80" рамо : 38см/14,96" ракав : 39см/15,35" должина : 87см/34,25"големина : xl биста : 100см/39,37" рамо : 39см/15,35" ракав : 40см/15,75" должина : 88см/34,65"големина : ххл биста : 104см/40.94" рамо : 40см/15.75" ракав : 41см/16.14" должина : 89см/35.04" 5.Ние Внимание На Детален Дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата