.

.

Lhked Градници За Жени Дозвола Чипка Елек Без Прерамки Долна Облека Со Тенка Странична Колекција И Дневен Градник, Беж, Л

Lhked Градници За Жени Дозвола Чипка Елек Без Прерамки Долна Облека Со Тенка Странична Колекција И Дневен Градник, Беж, Л

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Долна Облека Од Чипка Без Прерамки Со Тенка Странична Колекција и Дневен Градник. Карактеристики : . 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо . 4.Ве прават супер и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. . Сезона : четири сезони. Пол : Жени. Повод : мода, секојдневно. Материјал : Најлон. Како да се мие : Рачно перење. Облеката е направена според фигурата На Азиец. Ако вашата фигура е пополна, можете да размислите за поголема големина. Што добивате : 1пц Женска Долна Облека. Големина Шема : . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 68-98см/26.77-38.58" . Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 72-102cm/28.35-40.16". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 76-106cm/29.92-41.73". Големина : XXXL Големина : XXX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 80-110cm/31.50-43.31 " Материјал : Најлон, Спандекс, Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. ДИЗАЈН : градникот е многу мек, еластичната ткаенина дава доволно поддршка на градите, ќе го задржи миењето на обликот,ОТСТРАНЛИВОТО ПОЛНЕЊЕ,полесно ќе го измиете облогата, исто така можете да го носите како ваша навика. Проширената странична лента ќе ја скрие пазувите и ќе се одржува блиску. СЕЛЕКТИВЕН МАТЕРИЈАЛ : ткаенината е многу мазна и нежна за вашата кожа, нема никаква иритација, добрата еластичност ќе ја задржи формата на градниците и ќе се вклопи во вашето тело и ќе ги направи градниците потрајни повторено перење, понатаму, оваа ткаенина е исто така многу дише, можете да ја носите на спиење. исто така, со одлична отпорност на пилинг и избледување, нема да има пилинг и ќе остане обоен во целиот животен век на градниците. Удобно и Меко : нашиот градник за нега е изработен од путер мека и дише ткаенина, со одлично истегнување. чувајте ги ремените на место и намалете ги испакнатите и долните понуди потребна поддршка и стабилност за секојдневна работа. Предности на производот : мека памучна постава до вишок потење, внимавајте лесно да носите во текот на денот. Пошироки Ремени за Рамо за да ви дадат дополнителна поддршка и удобност за да го ослободите стресот на рамото и да копате. Ова е суштинска карактеристика за жените со поголеми бисти. УПАТСТВА ЗА НЕГА : Лесна за перење, отстранлива подлога ви овозможува да ја миете подлогата одделно. Безжичниот дизајн и неговиот избегнувајте деформирање при постојано перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата