.

.

Чудо на нација девојки со долги ракави вафли плетен врв, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со долги ракави вафли плетен врв, големини 4- & плус

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Пријатен вафл плетен врв од Wonder Nation е токму она што таа треба да го стилизира својот ден. Носете со пар џогери или фармерки за симпатична облека што е совршена за училиште или играчи. Овој прекрасен врв е совршен за облекување нагоре или надолу за секоја пригода! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина од вафли; Графички принт од предната страна. Вафл плетеше врвот за девојчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата