.

.

Органски девојки со мала starвезда брифираат гаќички, ПК, големина 4-14

Органски девојки со мала starвезда брифираат гаќички, ПК, големина 4-14

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за детска кожа. Направено со сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : Чистиот органски памук се одгледува и обработува без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Детски пријателски : Направете да се облекувате за тој ден малку позабавно. Целосната еластична лента за половината им олеснува да се облечат. Издржлив дизајн со целосна покриеност што нема да се вози нагоре. Комбинација на класична удобност и шарен стил. Функционално : Удобно и истегнување за целодневна игра. Меките еластични и етикети без ознаки нема да ја иритираат чувствителната кожа. Чиста органска и еко -пријателска направена со сертифициран памук. Етички произведени. Еко-пријателски, без груби хемикалии или бои. Произведено во овластен објект ОЕКО-Текс. Детско-пријателски, еластична лента за половината за лесно вклучување и исклучување. Целосно покритие што нема да се вози нагоре. Функционална, удобна и истегната. Вклучува 10 пара . Достапно во големини 4-14.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата