.

.

Девојки за лажички завиткуваат од предната лента, мешавина од контраст, големини 4-16

Девојки за лажички завиткуваат од предната лента, мешавина од контраст, големини 4-16

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Scoop Clenen Blend Wrap Skort е дизајниран да направи модна изјава каде и да ја носи. Одликувајќи се со удобна еластична половината и задебелен контраст. Предниот дел од обвивката ги покрива шорцевите, овој Skort е идеална алтернатива на здолништата. Направете го тоа што одговара на моментот со мама за двојно стил во совпаѓање на отпечатоци и бои направени за вас и вашиот мини. Само на. Материјал : тело : 55% постелнина/45% рајон; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Замачкана половината; Завиткајте го здолништето однапред со шорцеви под нив; Контраст на работ; наредени. Завиткајте го СКОРТ за девојчиња од лажичка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата