.

.

Патување Колекција Жени Бела Широка Ширина Отворени Пети Пета Пумпи

Патување Колекција Жени Бела Широка Ширина Отворени Пети Пета Пумпи

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Партиска пета која е добра како златото, Колекцијата Бела По Патување. Оваа силуета со прерамки има задебелен блок и треперливи сјајни материјали за впечатлив изглед. Обложена влошка и мила тока го усовршуваат вклопувањето на овој дизајн со широка ширина. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Широк. Тип На Затворање : Тока. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата