.

.

Ноќта На Вештерките Страшно Папилон Црно Бело Јадење Сушење Мат

Ноќта На Вештерките Страшно Папилон Црно Бело Јадење Сушење Мат

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата