.

.

Алеко Тешка Порта Заварување Шарка За Порти Огради Врати Полесна Инсталација

Алеко Тешка Порта Заварување Шарка За Порти Огради Врати Полесна Инсталација

DEN 591.20

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : - Совршен За тешки шарки на вратите, порти на рампата или каде и да ви треба шарка за тешка работа. -Апликација за заварување. - Се користи за лизгачка врата и така натаму. - Лесна рата, издржлив, висококвалитетен заварување на шарки. Боја : - Црна. Примарен Материјал : - Метал. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -1.1". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -1.1". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -3.54". Вкупна Тежина На Производот : -0,9 килограми. АЛЕКО ЈЛ36А 3-1/2" Шарка За Заварување На Тешки Порти За Порти Огради Врати Полесна Инсталација : шарките за Заварување, познати и како шарки за буриња и шарки за подигнување, обезбедуваат силен, компактен и привлечен метод за прицврстување на метални врати на метални рамки за електрични, земјоделски, безбедносни, безбедни, кабинети за алати, порта, куќиште и многу други индустриски апликации. Лесен за инсталирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата