.

.

Женски Летен Круг Вратот Краток Ракав Лабава Обична Маица Долго Здолниште

Женски Летен Круг Вратот Краток Ракав Лабава Обична Маица Долго Здолниште

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Фустан. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Сина,Бела,Портокалова,Темно сива,Розова,Сива,црвена вино,Армиска зелена,Каки,Зелена,Беж,Темносина,црвена тула, Виолетова. Пакетот Вклучува : . 1*Фустан. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. *Цврст. *Лабава. *Мода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата