.

.

Wynwood Studio Food and Cuisine Wall Art Canvas Prints 'Mason Bopper ’кујна - бронза, злато

Wynwood Studio Food and Cuisine Wall Art Canvas Prints 'Mason Bopper ’кујна - бронза, злато

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мејсон Бакар, е вешто изработено модерно уметничко дело од фармата од вистински уметници. Со сеопфатна бронзена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на храна и пијалоци со кујна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата