.

.

Уникатни поволни цени женски лизгање на чевли со петици на пети на пети

Уникатни поволни цени женски лизгање на чевли со петици на пети на пети

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие чизми на глуждот со бујна пета, стил на тркалезна пети завршија со затворање на патент за малку движење за око секој пат кога ќе направите чекор. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Пети до пети - Висина на пета6 - - 9 - 3 3/86.5 - - 9 1/8 - 3 3/87.5 9 1/2 3 3/88 - 9 5/8 - -3 3/89 - 10 - 3 3/89,5 - 10 1/6 - - 3 3/8 Единствени поволни цени женски лизгање на поштенски пети пети на глуждот чизми зелени 6,5 тркалезни пети странични патенти. Чизми со висок стил на глуждот. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Висина на пета : 3 3/8 инчи. Висина на платформата : 3/5 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата