.

.

Гроздобер Одмор Плажа Обична Лабава Кошула Сарафан За Жени Бохо Полка Точка Печатење Миди Фустан Празник Кафтан Завиткајте Возбуда Важничене Миди Долго Сонце Фус?

Гроздобер Одмор Плажа Обична Лабава Кошула Сарафан За Жени Бохо Полка Точка Печатење Миди Фустан Празник Кафтан Завиткајте Возбуда

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Жени ,Дами ,Женствен Тип : Женски Долг Макси Фустан,Макси Фустан Со Точки,Цветен Сарафан Со Дами Со Кратки Ракави,Вечерен Коктел За Женски Забави Долг Фустан,Фустан За Обвивка За Дами Празник Кафтан,Женски Гроздобер Фустан Тип На Шема : Полка Точка ,Макси Фустан,Цветен Принт Сарафан,Завиткајте Фустан Боја : Жолта,Бела,Црна Големина : С,М,Л,ХЛ,2xlseason : Пролет,Лето ,umn,Есенски Материјал : 100% Памучни Прилики : Секојдневна Работа,Дневна,Канцеларија,Забава На Плажа,Клуб,Бар,Одмор,Одмор,Улична Облека,Домашна Облека, Карактеристики На Плажа : Дизајн : Макси Фустан Со Точки, Женски Долг Макси Фустан,Дамски Цветен Сарафан Со Кратки Ракави,Вечерен Коктел За Женски Забави Долг Фустан,Дамски Празник КАФТАН ЗАВИТКАЈТЕ ГРАДИЕНТ фустанкарактеристики : Кул Чувство,Удобно Носење,Покажуваат Слаби, Долги Нозе, Женски Облини,Женственост Секси И Софистицирани,Одговараат Со Пар Гладијаторски Сандали Високи До Колена За Сладок Изглед.Повод : Секојдневен мини фустан за жени плажа,забава,свадба, дипломирање.Фустан за забава,фустан на плажа,Облечете го со вашиот омилен ѓердан и сандали За прекрасна летна облекапакет Вклучен : 1 Х Полка Точка Макси Фустан Дизајн : Женски Долг Макси Фустан,Дамски Цветен Сарафан Со Кратки Ракави,Женски Вечерен Коктел Долг Фустан, Дамски Празник Кафтан Завиткајте Градиент Фустан. Карактеристики : кул чувство,удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини,женственост секси и софистицирани, одговараат со пар гладијаторски сандали високи до колена за сладок изглед. Повод : Секојдневен мини фустан за жени плажа,забава,свадба, дипломирање.Фустан за забава,фустан на плажа, Облечете го со вашиот омилен ѓердан и сандали за прекрасна летна облека. Тоа е супер удобно и лесно,кул чувство,удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини,женственост секси и софистицирана. Прилика : цветниот бохо фустан е погоден за секојдневно, ноќно излегување, клуб, коктел, вечер, забава, дом, вечера, одмор, ден и надвор од сите посебни прилики. основен, Но Сепак Ласкав И Елегантен Стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата