.

.

Женски Сарафани За Летни Секојдневни Макси Фустани За Жени Бохо Длабоко В-Вратот Ромпер Дише Зелена М

Женски Сарафани За Летни Секојдневни Макси Фустани За Жени Бохо Длабоко В-Вратот Ромпер Дише Зелена М

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Модни Жени Обични V-Вратот Цврсти Брчки Без Грб Фустан Здолниште Модни Жени Обични V-Вратот Цврсти Брчки Без Грб Фустан Здолништекарактеристики : 1.Материјал : Лен. дише и удобно. 2.Карактеристики : цврст фустан со Средна должина, облека удобна мека 3.Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен за пролет и лето. 4.Стил на крпеница, погоден за повеќето форми на телото, ве прави да изгледате повеќе мода и трендовски, исто така може да биде облека 5.Костум За бохо, дневно, плажа, забава, туш за бебиња, одмор, одмор, патување, улична облека или која било друга пригода што ви се допаѓа, слатки фустани со туника за women Season : Autumn/Spring/Summer Gender : Women Occasion : Casual Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовнокако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. ХУПОМ Женски Сарафани За Летни Секојдневни Макси Фустани За Жени Бохо Длабок В-Врат Ромпер Што Дише Зелена М.Лаванда Тиркизна Испакнатина Испакнатина Коктел Мал Мумо Кат Слатка Готска Женска Фуксија Средна Перивинка Дремка Сатен Секојдневно Костими За Капење Дводелна Судница Свадба+Фустани Под Здолниште 2487 Бегство Без Прерамки Газа Мачки Чад Потврда Проба Топла Изградена Тинејџери Гости Одделение Резервоарот Околу Целосна Мода Плетени Години. 2023 Летен Фустан Одобрување Жени. Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Половината : 81см/31.89" Колк : 101см/39.76 "Должина : 116см/45.67"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Половината : 87см/34.25" Колк : 107см/42.13 "Должина : 117см/46.06"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Половината : 93см/36.61" Колк : 113см/44.49 "Должина : 118см/46.46"Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114см/44.88 "Половината : 99см/38.98" Колк : 119см/46.85 "Должина : 119см/46.85".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата