.

.

Долги Ракави Фустани За Жени Елегантни Дами Мода Еднобоен Цвет Ткаат Шифон Жена Долг Ракав Обичен Фустан На Дозвола Беж

Долги Ракави Фустани За Жени Елегантни Дами Мода Еднобоен Цвет Ткаат Шифон Жена Долг Ракав Обичен Фустан На Дозвола Беж

DEN 574.08

Количината на стоката
Това е достапна

Може да се користи како фустан за деверуша, дамски вечерен фустан, венчаница за гости, црковен фустан, викенд, патување,одмор. Можете исто така да го носите со јакни, тексас облека, кожна облека, палто, кардиган во ладни денови. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41. + Тип 1_ Фустани За Жени 2023/Фустани За Враќање Дома/Фустани Со Плус Големина За Жени Со Облини/Есенски Фустани За Жени 2023/Женски Свечени Фустани/Фустани За Жени 2023 Свадбен Гостин/Секојдневни Фустани За Жени/Женски Секојдневни Фустани/Есенски Венчаници За Жени/Женски Коктел Фустани/Макси Фустани За Жени 2023 Секојдневни/Женски Фустани За Свадбен Гостин/Долги Фустани За Жени/Лелеави Фустани За Жени жени/Фустани со едно рамо За Жени. ●Погоден За Секоја Пригода, Одличен За секојдневен изглед, одмор, дружење, одмор, викенд, плажа ако го комбинирате овој мек течен фустан со патики или станови во текот на денот; ако за формални места, како што се деловна работа, црква, свадба, свадба гостин, матурска, вечер, настава.Моден дизајн!Материјал : 60% Памук,40% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Три четвртини Миење Ракави : Рачно перење, не белење, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : Стил На Боја : мода убава облека за трудници, Погодна За бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци изработен е од материјали,Чувство На Мека Рака, Нема Никаква Штета На Вашата Кожасе Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3см поради рачно Мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан : И Големина.59 "Должина : 94см/37.49 "Половината : 98см/38. Ткаенина, мека и comfortable.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата