.

.

Лажат Фрлија Алуминиум Раб 19Х8. МТ-БЛК-ДДТ, М130198521+35

Лажат Фрлија Алуминиум Раб 19Х8. МТ-БЛК-ДДТ, М130198521+35

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Агресивно софистициран. Во стил. Во бои. На залиха. Од голема дозвола сопирачките на конкавни профили, лажат фрлија моноблоки се нудат во најширок спектар на фитинзи на возилото. Достапно во големини од 17 до 24 инчи и дизајнирано специјално за вашата апликација. Земи ги сега. Бидете забележани. Земете Лажат. Лажат 1pc Леано Алуминиумски Раб М130 19 X8, 5 5 X120 МТ-БЛК-ДДТ 35 MM, М130198521+35. М130198521+35. 5х120 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата