.

.

Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува загради, громови, итн за да одговараат на оригиналот. Се вклопуваат и функционираат како оригиналните делови. Враќа нормално функционирање. Во Прилог заградата (и) Вклучени : Не. Тип На Фитинг : О. Е. Замена. Внатрешна Должина Кабел : 25 во. Должина : 25 во. Поврзување Крај Тип : Куршум, Дупчица. Тип : Приклучок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата